mekanik kurtarma setleri

 

KURTARMA SETLERiNiN KULLANIM ŞEKiLLERi

Kapı kilit, Kapı, Menteþe, Vidalı Halka, Saç Kapı, Pencere Çerçevesi, Tabla - Mutfak Tezgahı, Boru Tesisat, Köþebent, Pervaz, Bölme, Örme - Duvar, Panel, Endüstriyel Tesisat, baglantı....

0601

ÇOK AMAÇLI KIRICI - DELİCİ - KESİCİ (PRT KİT)

Elektrikli aletlerin kullanılamadığı durumlarda son derece pratik, güçlü çok fonksiyonlu aletlerdir.
Alet gövdesindeki özel bir sistemle kullanıcının vuruş gücünü 4 kat fazlalaştırarak uca ulaştırır. Böylece çok az bir güçle kazma, kırma, açma, sökme, kesme gibi işlemleri süratle ve emniyetli olarak sağlar.

 

0601

ÇİVİ UÇ 386 mm.

0601

KESKİ UÇ 386 mm.  

0601

GENİŞ KESKİ 386 mm.

0601

KESİCİ UÇ 216 mm.  

0601

SÖKÜCÜ UÇ 216 mm.

0601

PORTATİF-PRATİK ÇANTASIYLA BİRLİKTE
Alet, uçları ve fonksiyonu sebebiyle, kırıcı darbeli elektropnomatik aletlerin yaptığı işlevi ve mekanik kesicilerin görevini yapar.
 

0602

HOLİGON ALETİ - ZORLA GİRİŞ
Levye, kriko, darbeleme keskileme, açma, kesme, delme, kırma görevini muhtelif özelliklerde özel dizaynlı uçları vasıtasıyla yapar. Kokil çeliktir. Sanayi Bakanlığı garanti belgelidir.

0604

ACiL MÜDAHALE ALETi (BIEL TOOL)
İtfaiyeci bel baltasını andırır. Balta, keski, manivela, zımba görevleri görür. 2 parça iç içe biri diğerine kın görevi görecek şekilde yerleştirilmiştir. Tek parça, 2 parça veya çapraz manivela şeklinde kullanılır. Kazma. Darbeleri absorbe edici kauçuk kaplı kabzası elektrik kaçaklarından korur. Kılıfı ile birlikte verilir.
 

0603

ÇOK AMAÇLI BALTA (PRY - XE)
Balta, kanca, keski, küskü, manivela, zımba, sökme aleti görevleri görür. 2 parça iç, içe geçerek biri diğerine kın görevi görür, istendiğinde ayrılarak ayrı ayrı veya manivela görevi görür. Sapı kauçuk izolasyonludur.

0605

MEKANiK DESTEK SETi (3'LÜ SET)
Trafik kazaları ve arama ve kurtarma çalışmalarında araç, duvar, moloz, tahta vs. gibi şeyleri askıya almak, hidrolik ekipman, kaldırma yastığı, tripot vs. gibi aletlerle elde edilen boşlukları muhafaza için kullanılan, mükemmel bir ekipmandır. Mekanik destek seti, yaylı kilit koluna basılarak veya kollu dişli sistemi ile çevrilerek istenen boya ulaştırılarak, sabitleme imkanına sahiptir. 5-20 ton’a mukavimdir. Sistem 3 parçadır. 1) 60 cm.den - 100 cm.ye yükselir. 2) 100 cm.den - 170 cm.ye yükselir. 3) 170 cm.den - 300 cm.ye yükselir.