baret lambaları

 

3501

PETZL - TIKKA 150 saatin üzerinde dayanıklı LED ampül ile çalışır. Pilsiz ağırlığı 70 gr.dır. 3 pilli.

 

3502

PETZL - DUOLAMP Kripton ve halojen lambalı kafa lambası. İki seçenekten biri seçilerek pillerde tasarruf sağlamak için ideal. 4 adet AA pille çalışmaktadır. Pilsiz ağırlığı 200 gr.dır. Led-halojen ampüllü modeli de vardır.

3503

PETZL - MICRO Kişisel kullanım için hazırlanmış hafif bir lambadır. Kendi alanında en küçük lambadır. Bir cebe rahatlıkla sığabilir. Arabanızın torpido gözünde bulunması gece patlayan lastiğinizi değiştirmekte size büyük oranda yardımcı olur. Kampçılık ve dağcılık ve macera yolculuklarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 AA pilli.  

3504

PETZL - MEGA BELT Uzun batarya ömrü MEGABELT’i uzun süreli kulanımlar için uygun hale getirmiştir. Bataryası portatiftir ve kemere monte edilebilir özelliktedir. Bataryasının portatifliği sayesinde sonderece hafiftir. Optik sistem zoom görevi yapar. Halojen ampül sayesinde güçlü aydınlatma sağlar.

3505

PETZL - ZOOM Dağcılık, balıkçılık ve kampçılık vs. alanlarda kullanılır. Plastikten yapılmış batarya yatağı hareket kolaylığı sağlar. Optik sistem 200 m. görev yapar. Şarjlı batarya veya 3xAA pille çalışır. Bateri hariç ağırlığı 130 gr.dır.  

3506

4 LED’Lİ LAMBA 4 adet elektronik kontrollü, yüksek güçlü LED sayesinde yüksek ışık gücü sağlar. Kırılmaz plastik dış yüzey sayesinde soğuğa karşı mukavemetli ve 1 metreye kadar su geçirmezdir. 340 saate kadar kesintisiz ışık verir. (14 gün kesintisiz ışık). Lamba 3 adet AA pille çalışmaktadır. Ağırlığı 115 gramdır.

3507

KRİPTON TEPE LAMBASI Mini dalış lambası kripton ampüllüdür. 30 metreye kadar su geçirmezdir. 2 adet AA batarya ile çalışır. Hafif ve güçlü aydınlatma özelliklidir. Araba, ev, dağcılık, kampçılık ve dalış lambası olarak kullanılır.  

3508

MAGIC KAFA LAMBASI Su geçirmez 4 AA pilli. Hafif, dağcılık, avcılık, kampçılık için idealdir. Aşağı-yukarı ayar yapılabilir.

3509

SUALTI TEPE LAMBASI 30 metreye kadar su geçirmezdir. 4 pilli. Kauçuk kaplı, darbelere mukavimdir. Dağcılık, kampçılık, dalış, treking için kullanıma uygundur. Aşağı-yukarı ayar yapılabilir.  

3510

7 LEDLİ TEPE LAMBASI 8 LED ampüllü veya 3 LED ampüllü modeli vardır. 10 metreye kadar su geçirmez özellikte. Ayaralanabilir eğim özellikli. 4 adet AA bateri ile 80 saat çalışma ömrü vardır.

3512

KAUÇUK BARET LAMBASI: 3 pilli kauçuk kaplı, aşağı-yukarı ayarlı, içinde yedek ampülü özel yuvasında. Su geçirmez. Arama kurtarma ekipleri için idealdir.  

3513

REFLEKTÖRLÜ İKAZ LAMBASI Kola, bele, başa veya herhangi bir yere takılabilir. Floresan kırmızı renkte ışık verir. 100 saat aralıksız çalışma imkanına sahiptir. Yaydığı ışık 800 metreden görülebilir. Yanıp sönerek ikaz sinyali verir.

3514

GÜVENLİK LAMBASI: Flaşör, fosforlu çok uzaklardan fark edilir.  

3515

ÇİFT AMPÜLLÜ BATARYALI LAMBA: Bele takılan batarya sebebiyle lambanın hem uzun süre kullanılması hem de, ağırlığın azaltılması avantajı vardır. Halojen ve kripton ampüller vasıtasıyla dar açılı uzak veya geniş açılı yakın aydınlatma yapar. Led + halojen ampüllü modeli de vardır.

3511

2 AMPÜLLÜ BARET LAMBASI: 1 led, 1 halojen ampüllü lamba. Led ömrü (alkaline batarya ile) 100 saat, halojen ömrü (alkaloni batarya ile) 2,5 saat. 4 kalem pilli. Kripton + halojen ampüllü ve şarjlı modelleri de vardır.